choose: english version / wybierz: polska wersja językowa english version polska wersja
 home / nowości / kontakt / newsletter                o nas  / o rasie / nasze husky  / szczenięta  / sport  / galeria / adopcje  / linki


NEWSLETTER:

SUBskrypcj@
Tajemnice Strefy Husky.

Twój emaildowiedz się więcej >> 


   AKTUALNOŚCI STREFY HUSKY:WIELKA RADOŚĆ! OCZEKUJEMY NARODZIN SZCZENIĄT SIBERIAN HUSKY W POŁOWIE LISTOPADA 2021

po naszej złotej suczce
ELF ROSSETIA Sleed Dogs FCI - "Blussy"

Na ojca miotu wybraliśmy importowanego psa, który jest sprawdzonym, przebadanym oraz utytułowanym reproduktorem, z ogromną pasją do biegania. Ma na koncie starty w wyścigach psich zaprzęgów:

Inerchampion, Champion Polski, Champion Litwy, Młodzieżowy Champion Polski, Best in Show Szczeniąt, HD A, ED 0/0, eyes clear NJORD of Poliarine Arktika

Galeria ojca szczeniąt


ELF ROSSETIA Sleed Dogs FCI called Blussy, fot.Monika Milian / Eve Ladzinska

ELF ROSSETIA Sleed Dogs FCI

to nasza najbardziej utytułowana suczka:

Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2019
Najlepszy Junior w Rasie
Zwycięzca Rasy - Best of Breed
Champion Polski

oczy zdrowe - eyes clear 2021
goniodysplasia clear
HD: A excellent - doskonałe stawy biodrowe

więcej - klik

więcej informacji: polarcticakennel@gmail.com


WYDARZENIA Z UBIEGŁYCH LAT:


ŚWIĘTUJEMY 11-te URODZINY SZAMANA !!

9 kwietnia 2014r. - Szaman skończył 11 lat. Zamiast mięsnego tortu tak jak to miało miejsce na okrągłą rocznicę urodzin - prezentem był wypad w urokliwe zakątki. Świętowaliśmy w plenerze, tylko we dwoje jak za szczenięcych lat :)

Szaman - urodzinowy spacer Szaman - urodzinowy spacer Szaman - urodzinowy spacer Szaman - urodzinowy spacer Szaman - urodzinowy spacer Szaman - urodzinowy spacer Szaman - urodzinowy spacer Szaman - urodzinowy spacer Szaman - urodzinowy spacer Szaman - urodzinowy spacerWYDARZENIA Z ROKU 2013:NASZE HUSKY PRZEMÓWIŁY w WIGILIĘ !

Choć wydawało mi się, że potrafię na co dzień odczytywać ich potrzeby to jednak byłam lekko zaskoczona ;)

Pierwszy zabrał głos nestor rodu - Szaman i stwierdził, że ma już dosyć bikejoringu... "HYyy..? " - ni to westchnęłam, ni to zapytałam .. ;) Otóż, ciągnąć to on może najwyżej sanki z dzieciakami, a nie jakiś rower. Bo w jego wieku to już dziwnie ludzie na niego patrzą!
A JA mam w końcu kupić sobie TE NOWE buty do biegania, bo ON już ma dosyć ciągłych moich narzekań i wymówek, że TE STARE to już mają kiepską amortyzację i design. Mam je kupić sobie sama, a nie wysługiwać się Świętym Mikołajem i w końcu zacząć regularnie trenować ze swoim ukochanym huskim cani-cross! Próbowałam wdać się z nim w dyskusję.." ale...ale... ", no ale spojrzał na mnie tak mądrze jak to tylko on potrafi hipnotyzującym wzrokiem i powiedział powoli, dosadnie i bez złośliwości, cedząc każde słowo: Bez obaw, nadążę! Nawet jak włożysz te swoje NOWE buty!

O czym wspomniały Zorka i Shiva zdradzę Wam po świętach... na razie idziemy nacieszyć się wspólnym spacerem!DOGORIENT - TOMASZÓW MAZOWIECKI 2013

INDIAN SOUL Polarctica - "Shiva" oraz ALEX z Kociej Mafii - "Zora" wystartowały 23.11.2013r. w zawodach dogtrekkingowych - DOGORIENT w Tomaszowie Mazowieckim. Pokonywały trasę 10 km rajdu w towarzystwie psów z Fundacji Niechciane i Zapomniane - pitbullki Loli i owczarka Majora.

Paulina z Zorką i Lolą, fot.Jolanta Kijewska Shiva podczas odpoczynku w siedzibie Nadleśnictwa, gdzie obierałyśmy plan działania ;)
Paulina z Zorką i Lolą, fot. Jolanta Kijewska - www.doglife.pl


W naszym teamie były także husky Diana i 8 kg mix Murzynek. (Na zdjęciu powyżej, z prawej - w towarzystwie Shivy). Opiekunką Zory była Paulina, Diany i Murzynka - Magda, a psiaków z Fundacji - wolontariuszki Kasia i Jola.
Wybrałyśmy solidarnie trasę na 10 km, z początku szło nam naprawdę dobrze, byłyśmy w połowie stawki. Niestety późniejsze obranie kierunku: PRZYGODA - spowodowało niezłe zawirowania na trasie, włącznie z przemierzaniem wyrobiska piasku oraz wspinaniem się i niemalże zjeżdżaniem z hałd piasku i żwiru :)
Mrożąca krew w żyłach ;) relacja z dogorientu na blogu Joli: www.doglife.pl

Dogorient 2013, fot.M.Krzemińska Dogorient 2013, fot.M.Krzemińska Dogorient 2013, fot.M.Krzemińska Dogorient 2013, fot.M.Krzemińska

A jeśli o wynikach ma być mowa to tak naprawdę wartym odnotowania sukcesem sportowym okazało się przywiezienia z Łodzi suczki w typie Husky, adoptowanej przez Magdę z Fundacji Niechciane i Zapomniane, o imieniu Lady, która wystartowała z Piotrkiem Koziorowskim! Ten znakomity duet zdobył wszystkie 10 punktów kontrolnych na 30 kilometrowej trasie - w czasie 5 godzin i 50 sekund. A Piotrek został II najlepszym tomaszowianinem. Gratulujemy!NA PLANIE TELEDYSKU - HUSKY W AKCJI!

INDIAN SOUL Polarctica - "Shiva" wcieliła się w rolę wilka w teledysku do singla Tęczowy Stan - Natalii Szroeder. Klip, w którym Shiva występuje w roli pociągowo-tropiącej... można już zobaczyć od grudnia 2013!

LINK DO TELEDYSKU NA KANALE - YOUTUBE:
http://www.youtube.com/watch?v=4JQQ1TbI63w


Wokalistka Natalia Szroeder z Shivą. Zdjęcie z FanPage'a Natalii.

Zdjęcie z fanpage'a Natalii Szroeder.JESIENNE TRENINGI

Jesienią 2013r. INDIAN SOUL Polarctica - "Shiva" rozpoczęła swoje pierwsze treningi zaprzęgowe.
Jej młodzieńczy zapał do biegania jest ogromny i udziela się także pozostałym mieszkańcom Strefy Husky.
Jak Shiva osiągnie regulaminowy wiek 18 miesięcy czyli w kolejnym sezonie zaprzęgowym planuję startować z nią w bikejoringu, a być może także w SC1 lub D1.


DEBIUT SHIVY W CANI-CROSSIE

15.09.2013r. INDIAN SOUL Polarctica - "Shiva" wystartowała w dyscyplinie Cani-Cross z zawodnikiem Markiem Barczewskim na zawodach zaprzęgowych Canicross, Bikejoring & Scooter zorganizowanych przez Klub Sportu Psich Zaprzęgów Alaska w Łagiewnikach koło Łodzi.

Marek Barczewski z Shivą, fot.Karolina Potocka

Fot. Karolina Potocka, www.foto-potocka.pl


WAKACYJNE ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE - PSIE WYZWANIA 2013

Szaman i Shiva wzięły wraz ze mną udział w II Zgrupowaniu Szkoleniowym - Psie Wyzwania 2013.
W te upalne dni zgrupowania szczególnie miło wspominamy aktywności i zabawy typu Dogspalsh :)

Psie Wyzwania 2013, Dogsplash: Szaman i Shiva, fot.Joanna Pieciukiewicz Psie Wyzwania 2013, Dogsplash z Shivą, fot.Joanna Pieciukiewicz Psie Wyzwania 2013, Dogsplash z Shivą, fot.Joanna Pieciukiewicz Psie Wyzwania 2013, Dogsplash: Shiva z labradorką Chili, fot.Joanna Pieciukiewicz

Fot. Joanna Pieciukiewicz, www.psia-akademia.pl


NOWA SUCZKA W HODOWLI

W Strefie Husky zadomowiła się na dobre INDIAN SOUL Polarctica!

INDIAN SOUL Polarctica, fot.M.Krzemińska

Ojciec: Mł.Zw.Polski, Mł.Ch.Pl., Ch.Pl. BALTO The Future Is Ours,
Matka: CWC, BIS PUPPY ALEX z Kociej Mafii.

STYCZEŃ 2013

W ŁODZI panują świetne warunki narciarskie! Na biegówki polecamy Park Na Zdrowiu, gdzie są znakomite warunki śniegowe i psy mają możliwość wybiegać się. Zdjęć z wypadu niestety nie mamy, bo to był nasz indywidualny trening, a nie sesja zdjęciowa.

Szczególnie dumna jestem z Zorki, która po szczeniaczkach wróciła do formy i bardzo chętnie ciągnęła mnie na nartach. Wykazuje się także wielkim posłuszeństwem i podąża przede mną luzem po odpięciu ze smyczy.

Z Szamanem na zimowym spacerze.
Wszystkim sympatykom Polarctiki oraz miłośnikom psów Husky życzę jak najwięcej radości z aktywności na śniegu!


SZCZENIĘTA

Ze względu na wiele zapytań i telefonów w sprawie szczeniąt, informuję, że obecnie nie mamy szczeniąt Siberian Husky na sprzedaż i nie planujemy miotu w 2013 roku. Polecam natomiast szczenięta z zaprzyjaźnionych hodowli: m.in. ANANA AMAROK. Służymy radą i pomocą w znalezieniu wymarzonego szczeniaka - prosimy o maile z informacjami na temat wymagań odnośnie psa oraz warunków, które Państwo psu zapewnią.WYDARZENIA Z ROKU 2012:


SZCZENIACZKI OPUŚCIŁY RODZINNE GNIAZDKO!

WSZYSTKIE TRAFIŁY DO KOCHAJĄCYCH DOMÓW!
ŻYCZYMY ICH WŁAŚCICIELOM SAMYCH RADOŚCI!

Zobacz zdjęcia szczeniąt z nowych domów:
INARI Polarctica - HUNTER INDIAN SOUL Polarctica - SHIVA

INARI, INDIAN SOUL

DZIĘKUJEMY ZA DUŻE ZAINTERESOWANIE!


16 X 2012 szczeniaczki skończyły 7 TYGODNI !

Dostępna jest 1 czarno-srebrno-biała suczka - INDIGO Polarctica
INDIGO Polarctica
Zobacz zdjęcia INDIGO Polarctica FCI


Szczeniaczki buszują na całego!

Odważnie zaczepiają swoimi ostrymi ząbkami gości, turlają się, bawią się w zapasy, nauczyły się chodzić po różnych nawierzchniach. Lubią być brane na ręce. Nie protestują i przyglądają się światu z góry.

Szczenięta Zory i Balto. Szczenięta Zory i Balto.

Zobacz indywidualne galerie: INDIAN SOUL, INDIGO i INARI.


Ruda znalazła nowy dom!

Szukaliśmy dla suczki w typie dobermanki - Rudej - domu na stałe! I udało się! Znalazła dom, ustępując tym samym na podstronie adopcje.html miejsca kolejnemu psu w potrzebie. Tym razem domu szuka samiec Husky o imieniu Taz. Poznaj historię biało-czarnego Taza!

Szczeniaczki otworzyły już oczka!

Zaczynają poznawać świat wszystkimi zmysłami. Na razie poruszają się jeszcze nieporadnie, ale doskonalą tę umiejętność każdego dnia. Jak bierzemy je od mamy-Zory na ręce to próbują wszystko dookoła brać w pyszczek i ssać. Są głodne świata jak na husky przystało...

Szczenięta Zory i Balto. Szczenięta Zory i Balto. Szczenięta Zory i Balto.
Zobacz nowe zdjęcia maluszków!

Szaman na warsztatach z tropienia!

Na początku września 2012r. uczestniczyłam z Szamanem w Zgrupowaniu Szkoleniowym "Psie Wyzwania" w Sulejowie.

Zgrupowanie Szkoleniowe "Psie Wzywania" w Sulejowie.

Szaman spróbował swoich sił w tropieniu, na ułożonym śladzie z krwi. Towarzyszył mi także w warsztatach dogtrekkingowych.

MAMY SZCZENIACZKI!!

Szczenięta

29.08.2012r. urodziły się 3 przepiękne sunie: 2 czarno-białe oraz 1 wilczasta oraz 1 wilczasty piesek po Zorze i Championie Balto. Zajrzyj do działu: szczenięta.

Informacje oraz rezerwacje szczeniąt:
kom. 0-609-567-135 huskyzone@interia.pl


OCZEKUJEMY NARODZIN SZCZENIĄT!

WRZESIEŃ 2012
ALEX z Kociej Mafii FCI - ZORA podczas Wystawy Klubowej, fot.Żaneta Żmuda-Kozina

Oczekujemy narodzin szczeniąt po Młodzieżowym Zwycięzcy Polski, Młodzieżowym Championie, Championie Polski, 2 x CACIB
Poznaj ojca miotu! Zajrzyj do działu: szczenięta.

Informacje oraz rezerwacje szczeniąt:
kom. 0-609-567-135 huskyzone@interia.pl


SREBRO DLA BOSSINI Polarctica!

Na XXXV Jubileuszowej Kaszubskiej Wystawie Psów Rasowych w Chojnicach - 5.08.2012r. córka Zory - BOSSINI Polarctica czyli " Zora junior" zdobyła srebrny medal w klasie pośredniej!

Córka Zory - BOSSINI POlarctica

Okresowy brak futerka nie przeszkodził jej zdobyć doskonałej oceny i wspaniałego opisu od sędziego Aleksandra Waszkowskiego:
"Uzębienie kompletne, długa silna szyja, wspaniały kłąb, głowa proporcjonalna, wyraziście umięśniona, dynamiczna w ruchu."

Gratulujemy!


SZAMAN na WARSZTATACH ZAPRZĘGOWYCH!

Szaman uczestniczył w DogETowych wakacjach z psem podczas warsztatów dla młodzieży z psami:
"Ciągnie na smyczy? Rozwiń jego zaprzęgowy talent"
Biała, 16-20.07.2012r.
Szaman, DogETowe wakacje z psemPLANY HODOWLANE!

PLANOWANY MIOT po ZORZE: LATO 2012
ODBIÓR SZCZENIĄT: JESIEŃ 2012
ALEX z Kociej Mafii FCI - ZORA podczas Wystawy Klubowej, fot.Żaneta Żmuda-Kozina

Poznaj kandydata na ojca! Zajrzyj do działu: szczenięta.

Informacje oraz rezerwacje szczeniąt:
kom. 0-609-567-135 huskyzone@interia.plODEBRALIŚMY WYNIKI BADAŃ ZORY:
OCZY ZDROWE!

Zora

Zorka została przebadana w Warszawie przez specjalistę okulistyki weterynaryjnej dr n. wet. Przemysława Bryłę - wynik: "eyes clear"


SZAMAN MODELEM I REPREZENTANTEM !!

Szaman reprezentował Dog Experts Team w weekend 5-6 V 2012
podczas festiwalu "Pet Fair - Łódź dla zwierząt"
na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich.

Pet Fair 2012 - stoisko DogET
Pet Fair 2012 - stoisko DogET

POLARCTICA RULEZ !!

Serdecznie gratulujemy właścicielom miotowych siostrzyczek z miotu: "B" Siostry wywalczyły najwyższe lokaty na Bydgoskiej Wystawie!


BILLY JEAN Polarctica BOSSINI Polarctica

BILLY JEAN - I lokata w stawce 7 suczek, tytuł: Zwycięzca Młodzieży, BOSSINI - II lokata w stawce 7 suczek i ocena: doskonała!


ŻYCZENIA NA 2012 ROK

DUŻO ZDROWIA i SIŁ do TRENINGÓW z PSAMI !!


WYDARZENIA Z ROKU 2011:W ZIMOWEJ SCENERII..


Sesja zdjęciowa Szamana i Zory dla Alles Glamour!


Śniegu jak na lekarstwo, a nam marzy się zimowy klimat rodem z katalogu bielizny z pięknymi modelkami i równie wdzięcznie pozującymi - naszymi psami!


Zapraszamy do obejrzenia sesji naszych psów w zimowej scenerii.. nieco innej niż zwykle!

Szaman i Zora dla Alles

klik --> ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ !! <--klik

Sesja fotograficzna odbyła się w studio Grzegorza Witkowskiego.Wyścigi psich zaprzęgów w Minikowie


1 X 2011r. - BELLEW ZAWIERUCHA Polarctica debiutuje w Lidze Zaprzęgowej, w klasie C1 - 4 rodowodowych Siberian Husky w wyścigach psich zaprzęgów w Minikowie. Zaprzęg Pauliny okazał się bezkonkurencyjny, więc zajął I miejsce!
:)

Złoto-biały BELLEW ZAWIERUCHA Polarctica w I parze.
Złoto-biały BELLEW ZAWIERUCHA Polarctica w I parze.
Zobacz więcej zdjęć z zawodów.XX JUBILEUSZOWA KLUBOWA WYSTAWA
SZPICÓW i PSÓW RAS PIERWOTNYCHAJAKS WALECZNY Fortunatus, fot.Paulina Matusiak
Szaman - doskonały, I lokata w klasie Weteranów!
z sędziną: Kim Leblanc z Kanady

ALEX z Kociej Mafii, fot.Paulina Matusiak
Zora - 3 lokata w klasie otwartej w konkurencji 7 suczek!Seminarium o Siberian Husky!

W przeddzień wystawy klubowej uczestniczyliśmy w otwartym seminarium nt. rasy Siberian Husky, prowadzonym przez p.Kim Leblanc z Kanady - hodowcę husky pod przydomkiem Snowmist.Szczenięta po Szamanie - nowe zdjęcia!


Zdjęcia dorosłych szczeniąt po Szamanie: LENA,LILLY i LUSI!

Córka Szamana - LENA from Snow Cottage Córka Szamana - LILLY from Snow Cottage Syn Szamana - LUSI from Snow Cottage
LENA from Snow Cottage        LILLY              LUSIUdany debiut BILLY JEAN Polarctica!

Córka Zory zdobyła brązowy medal, ocenę doskonałą i lokatę III na 5 na swojej debiutanckiej wystawie w Radomiu! Gratulacje!

BILLY JEAN Polarctica, fot.Takuna Kennel

fot. Justyna Wydra, hodowla Takuna

Medale na XIX międzynarodówce w Łodzi!

Szaman  Zora

Szaman - I, złoty medal, Najlepszy Weteran w Rasie
Zora - III, brązowy medal w klasie otwartej!Szczenięta po Szamanie - nowe zdjęcia!

Zdjęcia dorosłych szczeniąt po Szamanie:
BEATRICE, BO i BOTTICELLI!

Córka Szamana - BEATRICE z Kociej Mafii Córka Szamana - BEATRICE z Kociej Mafii
BEATRICE z Kociej Mafii - galeria zdjęć

Syn Szamana - BO z Kociej Mafii Syn Szamana - BO z Kociej Mafii
BO z Kociej Mafii - galeria zdjęć


Syn Szamana - BOTTICELLI z Kociej Mafii Syn Szamana - BOTTICELLI z Kociej Mafii
BOTTICELLI z Kociej Mafii - galeria zdjęć
Szczenięta POLARCTICA - nowe zdjęcia!

Dodane zdjęcia dorosłych szczeniąt po Zorze:
BLACK DEMON Polarctica
i BELLEW ZAWIERUCHA PolarcticaPodwójne ZŁOTO w Bytomiu!

Zora, fot.Monika Milian Szaman, fot.Monika Milian 23 V 2010r. na wystawie w Bytomiu AJAKS WALECZNY Fortunatus (Szaman)i ALEX z Kociej Mafii (Zora) zdobyli w swoich klasach
złote medale i CWC - wnioski na Championa Polski!Brąz w Łodzi!

Zora - brązowy medal na Międzynarodowej w Łodzi!

Córka Szamana - ALEX z Kociej Mafii (Zora) zdobyła brązowy medal na Międzynarodowj Wystawie Psów Rasowych w Łodzi!URODZIŁY SIĘ SZCZENIĘTA SIBERIAN HUSKY - 19.03.2011
W ZAPRZYJAŹNIONEJ HODOWLI "FROM SNOW COTTAGE"
k/Radomska w woj. łódzkim:
PRZEKAŻ 1% PODATKU NA ORGANIZACJE POŻYTKU PUBLICZNEGOMy wspieramy: FUNDACJĘ NA RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH - LABRADOR PIES PRZEWODNIK

Fundacja na rzecz osób niewidomych - Labrador Pies Przewodnik

Fundacja wyszkoliła już kilkanaście psów do pomocy osobom niewidomym w ich codziennym życiu. Popieramy inicjatywy służące ludziom i cenimy użytkowość psów - naszych najwierniejszych przyjaciół!Hodowla POLARCTICA wspiera aukcje
na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

19 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Przyłącz się i Ty!
Licytuj lub wystaw swoją aukcję!!
Gramy dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi!

Zobacz naszą aukcję:
WYGRAJ PRZEJAŻDŻKĘ z PSAMI HUSKY !


Oficjalny serwis aukcyjny WOŚP. Kup lub sprzedaj cokolwiek - tak też możesz pomóc


Hodowla POLARCTICA życzy:

HODOWLA POLARCTICABILLY JEAN Polarctica

BILLY JEAN Polarctica
Urodzona 15.08.2010r. czekoladowo-biała suczka. Nowość! NOWE ZDJĘCIA 3 MIESIĘCZNEJ BILLY JEAN Polarctica!

WIEŚCI Z DOMU od: NASZYCH SZCZENIACZKÓW:Nowe zdjęcia: BELLEW ZAWIERUCHY Nowe zdjęcia: BLACK DEMONA Nowe zdjęcia: BOSSINI

Wszystkie szczenięta POLARCTICA z miotu B znalazły kochające domy!

Już wkrótce zdjęcia z nowych domów: BILLY JEAN, BOSSINI, BLACK DEMONA oraz BELLEW ZAWIERUCHY!!MAMY SZCZENIĘTA W HODOWLI !!
DOSTĘPNA CZEKOLADOWA SUCZKA

BILLY JEAN Polarctica BILLY JEAN Polarctica
Zobacz: Mioty w Hodowli.


POZNAJ SZCZENIĘTA PO SZAMANIE !!

LUSI from Snow Cottage
LUSI from Snow Cottage Córka Szamana: LUSI from Snow Cottage
Srebrno-biała, niebieskooka suczka LUSI urodzona 30.03.2010r. w hodowli from Snow Cottage!
Zobacz więcej zdjęć..

CÓRKI SZAMANA: LILY, LENA i LUSI JUŻ DO ODBIORU!!
Szczeniaczki Dumy i Szamana
Zobacz..

KATYŃ 1940
SMOLEŃSK 2010

ŻAŁOBA NARODOWASĄ !! SZCZENIĘTA PO SZAMANIE - ur. 30 marca 2010r.
Szczeniaczki Dumy i Szamana
W hodowli from Snow Cottage urodziły się 4 szczeniaczki po naszym AJAKSIE WALECZNYM Fortunatus i suczce DUMA Śnieżna Sfora.
3 srebrne suczki i 1 srebrny piesek.
Zdjęcia na stronie hodowli: http://www.fromsnowcottage.pl/


WYNIKI I ZDJĘCIA Z WYSTAWY W KATOWICACH 2010
Kliknij aby zobaczyć..WSPOMNIENIA Z SUOMII..
ZAPRASZAMY DO KLUBU " KAMRACI " - NA SLAJDOWISKO DOTYCZĄCE NASZEJ WYPRAWY DO FINLANDII
Nie zabraknie także zdjęć i opowieści o Husky Safari..
kliknij i powiększ..

Autorzy: Małgosia Krzemińska i Michał GodlewskiSzczeniaczki po Szamanie w nowych domach!

Czekoladowy urwis :) Belmondo

Informacje o miocie po Szamanie i Alasce oraz zdjęcia szczeniąt w nowych domach!
GRAMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!! ZAGRAJ i TY!

NASZA AUKCJA - ZOBACZ I ZALICYTUJ !!

Nasza Aukcja - PRZEJAŻDŻKA Z PSAMI HUSKY Z NASZEJ HODOWLI:
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=321388

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE !!
GRATULUJEMY ZWYCIĘŻCZYNI AUKCJI !!


NOWOROCZNE ADOPCJE

2 letni ANUBIS z Kociej Mafii znalazł nowy dom!

ANUBIS z Kociej Mafii]
Zamieszkał pod Częstochową, u ludzi zajmujących się DOGOTERAPIĄ.
Jest 2 huskim w domu.


ANUBIS z Kociej Mafii FCI

Rodowodowy pies Siberian Husky: ANUBIS z Kociej Mafii - po domowemu ICE szuka domu!
Pies urodzony: 29 XII 2007r., po: ALASCE Śnieżna Wataha i Zw.Mł. NJwR AJAKSIE WALECZNYM Fortunatus (=Szamanie),
szaro-biały, brązowooki.
Obecnie przebywa na wsi pod Piotrkowem Trybunalskim, mieszka z Bernardynem, przystosowany do życia w kojcu oraz w mieszkaniu - mieszkał wcześniej w kamienicy.
ANUBIS z Kociej Mafii
Łagodny w stosunku do innych psów i ludzi, w tym dzieci i osób starszych. Nie przyzwyczajony do kotów.
Pies jest energiczny i żywiołowy! Powinien trafić w ręce maszera lub osoby aktywnej fizycznie.

Kontakt do właściciela:66-44-240-30, danus.wola@vp.pl


ZDROWIA I SZCZĘŚCIA W 2010 ROKU !!


WESOŁYCH ŚWIĄT !!
Nowa suczka w hodowli

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi mieszkańcami.. ALEX z Kociej MafiiSzczenięta po Szamanie!

1 XI 2009r. w hodowli " Z Kociej Mafii FCI " urodziło się 7 szczeniąt - szczegóły i zdjęcia!Start strony hodowli

Strefa Husky ponownie rozszerzyła się, więc została przeniesiona na nowy serwer.
Witamy po przerwie!!


Szaman został tatusiem!

Urodziło się 8 szczeniąt (4 pieski i 4 suczki) po moim AJAKSIE WALECZNYM Fortunatus i złoto-białej medalistce ALASCE Śnieżna Wataha.
Zobacz zdjęcia maluchów, poznaj ich przodków.Mistrzostwa Polski Dryland - SZYMBARK 2007

7 - 9 XII 2007 na Mistrzostwach Polski Psich Zaprzęgów - Dryland w Szymbarku wystartowałam z 2 siberian husky: moim AJAKSEM WALECZNYM Fortunatus i SNOOKEREM (wł.Ala i Piotr Kaczmarek).

Po piątkowych eliminacjach zakwalifikowałam się do weekendowych zmagań. Konkurując z zaprzęgami greysterów i eurodogów
zajęłam z haszczakami VII miejsce w klasie D0 :)


Piotr Kaczmarek z naszego klubu "Stake-out" startował z Brutusem w BJK.Puchar Polski - Pro Pac Cup 2007

W dniach 24 -25 XI wystartowałam w Łagiewnikach w Pucharze Polski Dryland w 2 dyscyplinach:
w psich zaprzęgach - w klasie D0: z Szamanem i Sulą (IV miejsce)
oraz w BIKEJORINGU z Tamirą (XI lokata).

Wyniki klubowiczów Stake-out'u w Pucharze Polski:

.. miejsce w klasyf. ogólnej w klasie bikejoring kobiet: Julita Skoczyńska z Sajanem,
III miejsce w klasyf. Nordic Breed w klasie bikejoring kobiet: Julita Skoczyńska z Sajanem,
.. miejsce w klasie bikejoring mężczyzn: Piotr Kaczmarek ze Snookiem,

Wyniki klubowiczów Stake-out'u w Lidze Zaprzegowej:

I miejsce w klasie canicross mężczyzn: Łukasz Rakowski z Jurą,
IIImiejsce w klasie canicross mężczyzn: Mariusz Kostrzewa z Brutusem,
.. miejsce w klasie bikejoring mężczyzn: Karol Woźniak z Paco,
.. miejsce w klasie bikejoring mężczyzn: Mariusz Kostrzewa z Polą,
.. miejsce w klasie bikejoring mężczyzn: Przemek z Alaskariusz Kostrzewa z Polą,

Asystenturę na sędziego robił podczas zawodów Pucharu Polski Pro Pac Cup 2007: Jacek Kubiński.GRAND PRIX - ARTURÓWEK 2007

Udane starty w zawodach: "Świętojański Bieg z Psem" oraz "Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Biegu z Psem" pozwoliły uzyskać Michałowi z Szamanem II miejsce w GRAND PRIX Arturówka 2007. Gratulacje!IV ŚWIATOWY DZIEŃ BIEGANIA

Z okazji IV Światowego Dnia Biegania - 4 XI 2007 - organizujemy "Bieg z Psem" oraz podsumowanie imprez biegowych cyklu GRAND PRIX - ARTURÓWKA.
Szczegóły: Klub Biegacza "Arturówek"Fundujemy nagrody!

"Strefa Husky" ufundowała nagrody rzeczowe za zajęcie I-III miejsca na zawodach "Na tropie żubra"w następujących klasach: BJ-M (velo mężczyzn) oraz D1 i C1 (klasy psich zaprzęgów z rodowodowymi psami Husky).


Zapraszamy na zawody!

20-21 X nasz klub "Stake-out" organizuje w Teofilowie k/Spały (woj.łódzkie) II otwarte wyścigi psich zaprzęgów "Na tropie żubra...".
Zawody zaliczane są do Ligi Zaprzęgowej PZSPZ.Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Biegu z Psem


19.08.2007r. - w ramach Biegu Lata zorganizowanego przez Klub Biegacza Arturówek i MOSiR odbył się Bieg z Psem - Michał z Szamanem ("Stake-out"): V miejsce!
Zobacz: -wyniki i zdjęcia!"Odrzanka" -Dogtrekking 2007

17-18.08.2007r.- wraz z Kamilą i jej beaglem - ZARĄ pokonałam z Szamanem trasę ponad 45km!
Zaliczyłyśmy wszystkie punkty kontrolne i ukończyłyśmy szczęśliwe rajd na XIII miejscu :) Relacja i zdjęcia.
Pozdrawiam serdecznie!

Małgorzata Krzemińska
POWRÓĆStrefa Husky www.huskyzone.pl

www.huskyzone.pl * Wszystkie prawa zastrzeżone * © Huskyzone 2003 - 2021 * Webmaster: M.Krzemińska