choose: english version / wybierz: polska wersja językowa english version polska wersja

   home / nowości / kontakt / newsletter                   o nas  / o rasie / nasze husky  / szczenięta  / sport  / galeria / adopcje  / linki"ODRZANKA" DOGTREKKING - Lubieszów, 17-18 VIII 2007r."ODRZANKA" - DOGTREKKING, fot.Kamila Mielczarek Rajd sportowo-turystyczny na orientację
"ODRZANKA" - DOGTREKKING, 17-18 VIII 2007r.
organizator: Klub Sportu Psich Zaprzęgów "Cze-Mi"
klasa: dogtrekking open
nasz "team": JA & AJAKS WALECZNY Fortunatus="SZAMAN"
oraz Kamila Mielczarek & Beagle - "ZARA"
dystans: 45 km
rezultat: XIII miejsce


fot. Kamila Mielczarek


Dojazd na drugi kraniec Polski z 2 przesiadkami PKP i wędrówką piechotą - obfitował w liczne przygody. Ale warto było stanąć na starcie naszego pierwszego dogtrekkingu!
Zawody zaczęły się ETAPEM NOCNYM. Start był w ciemnościach przed północą, jedynie latarki-czołówki rozświetlały nam drogę. Na trasie panowała niesamowita atmosfera. Były punkty kontrolne pośrodku leśnej dziczy, ale także przy rozpalonym ognisku.
Jednym zdaniem: "Odrzanka" to były niezapomniane przeżycia!!
Po dziś dzień wspominamy nasz udział w tej imprezie! I zapamiętałyśmy te zawody jako najlepszy dogtrekking, w jakim brałyśmy udział!
Nasze psy spisały się bardzo dzielnie, zwłaszcza krótkonożna bigielka Zara pokazała chart ducha. A Szaman taszczył przez ponad 50 km (bo przecież troszkę trzeba było nadrobić w ciemnościach trasę) plecaczek ze swoim jedzeniem i wodą.ODRZANKA - Dogtrekking 2007


Autorzy zdjęć: Kamila Mielczarek, Małgorzata Krzemińska


POWRÓĆStrefa Husky www.huskyzone.pl
www.huskyzone.pl * Wszystkie prawa zastrzeżone * Huskyzone 2003 - 2014 * Webmaster: M.Krzemińska