OFERTA CENTRUM: EDUKACJA & WARSZTATYWYKŁAD I POKAZ MASAŻU RELAKSACYJNEGO PSÓW GaSa
ŁÓDŹ, 20-21.09.2014r. godz.10-18, ul. Okólna 75

prowadzony przez poznańską rehabilitantkę psów
Martę Muchę-Balcerek

Wykład i Pokaz Masażu GaSa

Zapraszamy wszystkich opiekunów i właścicieli psów, którzy chcą pogłębić swoją więź z pupilem.
Dodatkowo prelegentka opowie o ROLI DOTYKU i MASAŻU w ŻYCIU SZCZENIĄT - szczególnie ciekawe kwestie dla hodowców i opiekunów młodych psów!


Masaż GaSa to zdobywający coraz większe uznanie w Polsce - autorski program rehabilitantki zwierząt Marty Muchy-Balcerek - wzorowany na masażu Shantala i czerpiący inspiracje również z metody TTouch. Masaż GaSa to przede wszystkim dotyk budujący zaufanie.

W 2013 roku ponad 200 osób wzięło udział w warsztatach dotyczących Masażu GaSa, zorganizowanych w 21 miastach w Polsce. Rok 2014 to kolejne warsztaty w Polsce oraz poza jej granicami! Po raz pierwszy w Łodzi będzie można skorzystać także z krótszej formy edukacji i łyknąć sporą dawkę wiedzy oraz podpatrzeć umiejętności zoofizjoterapeutki, by w zaciszu swojego domu móc pogłębić więź ze swoim czworonogiem: psem lub kotem.

Więcej o Masażu GaSa - piszą:

Przyjaciel Pies, czerwiec 2013 Mój Pies, maj 2012


Przyjaciel Pies, czerwiec 2013, 4 stronicowy artykuł Katarzyny Rygiel z cyklu Terapia Zachowań: Dotyk budujący zaufanie.

Mój Pies, maj 2012, Masaż Shantala czyli coś dla dzieci i psów autorstwa Magdaleny Urban

Podstawowe informacje o Masażu GaSa:
Masaż relaksacyjny to doskonały sposób by wprowadzić naszego podopiecznego
w stan wyciszenia. Idealny zarówno dla aktywnych psów-sportowców, psów pracujących, m.in. w dogoterapii, ratownictwie jak i dla okupujących nasze sofy kanapowców, dla seniorów oraz dla rozwijających się młodych organizmów. Przynosi korzyści zarówno psom strachliwym, po przejściach, ale i nadpobudliwym czworonogom.
Jednym słowem: polecany jest dla wszystkich psów, o które chcemy zadbać!

Dzięki masażowi relaksacyjnemu TWÓJ PODOPIECZNY będzie miał chwilkę relaksu, odstresuje się i zapomni o dręczących go dolegliwościach czy też stawianych mu obowiązkach i zadaniach na co dzień.

TY - dowiesz się jak zbudować trwalszą więź ze swoim podopiecznym oraz pogłębisz relację, opartą na zaufaniu.MIEJSCE: Łodź, ul. Okólna 75, u zbiegu z ul. Łodzianka - siedziba Fundacji Wsparcia i Rozwoju Rodziny "Zielone Wzgórze", bezpośrednie sąsiedztwo Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich i Lasu Łagiewnickiego, niedaleko zjazdu z autostrady A2 Poznań-Łódź-Warszawa,
mapka dojazdu - http://fundacjazielonewzgorze.org//article_images/Mapa.jpg


KOSZT: Koszt udziału 1 osoby: 35 PLN w przedpłacie do 26.09, numer konta podamy w mailu potwierdzającym zgłoszenie, płatność na miejscu: 40 PLN
Cena obejmuje: uczestnictwo w wykładzie i pokazie, zaświadczenie, kawę z ciachem.ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia drogą mailową przyjmuje organizator:
Centrum Kynologiczne "Psia Niania" - ckpsianiania@gmail.com
(temat wiadomości: Wykład nt. Masażu GaSa).
Liczba miejsc ograniczona! Na wykład i pokaz nie przyjmujemy psów uczestników.

ZAŚWIADCZENIA:
Wydajemy zaświadczenia uczestnictwa w wykładzie nt. Masażu GaSa.

Uwaga! Osoby, które brały udział w WARSZTATACH Masażu GaSa - także w innych miastach - będą mogły po wykładzie skorzystać z konsultacji zoofizjoterapeutki nt. Masażu GaSa, by udoskonalić swoje umiejętności.
Mogą także przyjechać z własnym czworonogiem by po wykładzie skonsultować się z zoofizjoterapeutką nt. GaSa w swoim wykonaniu.
Konieczne są wcześniejsze zgłoszenia: ckpsianiania@gmail.com , koszt wizyty z psem lub konsultacji bez psa: 40 PLN

O PRELEGENTCE:
Marta Mucha-Balcerek - www.martamucha.pl - rehabilitantka psów, zootechnik, instruktor Masażu Shantala oraz Masażu Shantala Body Touch, słuchaczka kursu fizjoterapii psów „die Ausbildung zum Hundephysiotherapeuten” w pierwszym niemieckim ośrodku szkoleniowym kształcącym rehabilitantów psów - „die 1. Deutsche Ausbildungsstätte für Hundephysiotherapie” . Regularnie uczestniczy w seminariach i warsztatach dokształcających, pogłębiając swoją pasję. Opiekunka kocura i dwóch regularnie masowanych suczek.Galeria zdjęć z I dnia I edycji warsztatów w Łodzi - 11 V MAJA 2013

Galeria zdjęć z II dnia I edycji warsztatów w Łodzi - 12 V MAJA 2013