OFERTA CENTRUM: OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI


POBYT DOMOWY U PSIEJ NIANI

Nowych klientów, chcących skorzystać z oferty Psiej Niani zapraszam do zapoznania się z CENNIKIEM pobytu psów, obowiązującym od 01.09.2015r.

Cennik:
50 PLN / dobę - za pobyt w warunkach domowo-kanapowych, bez względu na wielkość psa, nocleg: w mieszkaniu, często i na kanapie (jeśli to praktykuje w domu), min.3 spacery dziennie, oferta jest całoroczna, ograniczona liczba miejsc!


Wyżywienie:
- Przywiezione własne wyżywienie (sucha karma, puszki, zamrożone jedzenie lub składniki do gotowania) - bez dopłat.
- Z wyżywieniem Psiej Niani - cena uzależniona od wielkości psa, jego apetytu i serwowanego, ustalonego z właścicielem menu; cena od + 5 PLN dodatkowo /dobę.

Rabaty:
Ceny pobytu powyżej 15 dni dla stałych klientów = psich VIPów - ustalane są indywidualnie

Transport:
Możliwy transport zwierzęcia (przywiezienie i odwiezienie podopiecznego - transport do lecznicy / salonu itp. ) - w cenie 1 PLN/ 1 km na terenie Łodzi i okolic.

WARUNKI PRZYJĘCIA:
Jedyny warunek przyjęcia: książeczka zdrowia lub paszport z aktualnym szczepieniem p/wściekliźnie.

Suczki z cieczką: przed cieczką, w okresie rui i po cieczce w okresie atrakcyjności dla samców - pobyt w warunkach domowych w cenie: 60 zł/dobę.
Konieczna wcześniejsza zapowiedź aby zorganizować odpowiednio jej pobyt oraz uniknąć różnych kłopotliwych sytuacji!

Zwierzę, które bierzemy pod nasz dach przebywa z nami jako pełnoprawny członek rodziny. Wskazane, by pies był przyzwyczajony do załatwiania potrzeb fizjologicznym poza domem.
W przypadku szczeniąt i młodych psów uczących się dopiero czystości - pobyt w warunkach domowych w cenie: 60 zł/dobę.

Współpraca wielu ludzi z Łodzi i okolic:
Psy nigdy nie zostają same w domu. Całodobowa opieka nad zwierzętami wymaga poświęcenia czasu i uwagi, dlatego współpracujemy z najlepszymi, doświadczonymi dogsitterami z Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego, a także ze specjalistami z Dog Experts Team.WAŻNE INFORMACJE:
Podczas pobytu mogę zabrać psa do weterynarza na życzenie właściciela i uzupełnić szczepienia p/chorobom zakaźnym czy też udać się na kontrolną wizytę w czasie rekonwalescencji po chorobie. W opisywanych przypadkach oraz w przypadku sytuacji wymagającej interwencji lekarskiej koszt ponosi właściciel psa na podstawie rachunku przedstawionego przez lecznicę. Współpracujemy z cenionymi lekarzami weterynarii z Lecznicy Cztery Łapy w Łodzi, przy ul. Ciołkowskiego.
Możemy również zastosować preparat p/kleszczom oraz pchłom, jeśli kończy się ochrona i zażyczy sobie tego właściciel. W przypadku braku odrobaczenia możemy podać na koszt właściciela tabletki zakupione w gabinecie weterynaryjnym - ilość tabletek w zależności od wagi zwierzęcia.

Możliwe także dodatkowe zabiegi pielęgnacyjne lub fryzjerskie - współpracujemy z groomerami.


Co spakować na czas pobytu?:
Nie ma konieczności przywożenia misek czy legowisk. Chyba, że są to ulubione akcesoria psa, bez których nie rusza się z domu. Można jednak przywieźć ulubioną zabawkę lub koc / prześcieradło, na którym pies lub właściciel sypia, aby Wasz pupil miał zapach ze swojego domu.

Ważne aby pies, który pojawia się po raz pierwszy w nowym miejscu miał zapewniony zapas gryzaków do żucia/gryzienia - typu ucho, kość czy sprasowana skóra - na pierwsze 2 dni rozłąki. Koszt przysmaku to ok.3 zł za sztukę, a zdecydowanie poprawiają nastrój czworonoga, obniżając stres związany z pobytem w nowym miejscu. Oczywiście najlepszym lekarstwem jest długi spacer połączony z węszeniem w okolicy, ale w domowym zaciszu także dobrze jest mieć coś na ząb co sprawi przyjemność.

Dysponuję miskami na podwyższeniu, z możliwością regulacji wysokości - dla dużych psów.


Umowa powierzenia zwierzęcia:
Podpisuję umowę powierzenia zwierzęcia pod opiekę oraz wystawiam na życzenie faktury.


Rezerwacje pobytu:
Rezerwacje pod numerem telefonu: 0-609-567-135
lub pod adresem e-mail: ckpsianiania@gmail.com

Proszę pamiętać by pobyty w okresie wakacyjnym, świątecznym lub długich weekendów rezerwować odpowiednio wcześnie, by miejsce czekało na pupila.
Dobrze jak jest wcześniej czas by zapoznać się, jeśli jeszcze nie znamy się. Proszę nie obawiać się, że pupil będzie ciągnął na smyczy, skakał na ludzi czy warczał na psy i go nie zechcę wziąć pod opiekę. Takie spotkanie daje obu stronom możliwość lepszego poznania się, dopytania o psie przyzwyczajenia i rytuały domowe. Podczas zapoznawczego spaceru zawsze pojawiają się nowe informacje. Mam także możliwość obserwacji zachowań psa wobec innych zwierząt i mogę podjąć decyzję czy może mieć psie towarzystwo czy lepiej by był jedynym podopiecznym w domu.

USŁUGI DLA MIŁOŚNIKÓW KOTÓW!

Opieka nad kotami - w ich miejscu zamieszkania (pojenie, żywienie, pielęgnacja, czyszczenie oczu, uszu, podawanie lekarstw, zastrzyków, czyszczenie kuwetek, zabawa).
1 wizyta: 30 PLN

TRENINGI BIEGOWE z PSAMI.

Jeśli obawiasz się czy Twój pies poradzi sobie z biegiem przy rowerze, polecam: trening kondycyjny - bieganie z psem. Zabierzemy Twojego pupila na trening biegowy - w zależności od jego kondycji od 3 do 15 km
Już nie musisz obawiać się, że Twój podopieczny nie będzie wybiegany.
1 trening: od 40 PLN


POKAZY i PRZEJAŻDZKI PSIMI ZAPRZĘGAMI

Organizujemy całoroczne pokazy psów zaprzęgowych oraz przejażdżki psimi zaprzęgami - dla firm i osób prywatnych, w zależności od pory roku na sankach lub specjalnie skonstruowanych hulajnogach. W ofercie także mini-zaprzęg 2 psów Husky uświetniający uroczystości rodzinne, np.urodziny.

WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - "HULAJSTOPA!"

Prowadzimy warsztaty dla dzieci i młodzieży przybliżające różne dyscypliny sportu psich zaprzęgów i zapoznające z psami ras Północy. Zajęcia odbywają się w miejscu wskazanym przez klienta, np. na terenie placówek edukacyjnych.

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - "BEZPIECZNIE Z PSEM"

W ofercie: zajęcia edukacyjne, podczas których można poznać zasady bezpiecznego kontaktu z psem oraz dowiedzieć się o potrzebach oraz mowie ciała psów. Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym oraz młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.


Podopieczna - Malamutka Arwena
Podopieczna z cieczką - Malamutka Arwena


SPACERY z PSAMI


Rano spieszysz się do pracy? Niewybiegany pies, zostawiony sam na długie godziny wyje lub niszczy przedmioty? Nie ma kto wybiegać psa? Zadzwoń do Psiej Niani!

Oferujemy spacery:
-poranne (6:00-8:00), w ciągu dnia, wieczorne,
-na smyczy, długiej lince lub luzem,
-z elementami posłuszeństwa, aportowania lub zabawy,
-w mieście: w pobliskich miejsca zamieszkania parkach lub spacery oswajające z odgłosami miasta,
-na otwartych przestrzeniach, np. "na Lublinku" ,"na Zdrowiu " w parkach, np. "Podolskim", "3 Maja" lub poza miastem..

Spacer z moim Szamanem oraz husky Mają i beaglem Zarą
Spacer z moim Szamanem oraz husky Mają i beaglem Zarą.

TRENINGI z PSAMI

Zajmujemy się także treningiem psów, zwłaszcza zaprzęgowym, kondycyjnym czy też odchudzającym :)
Najlepsi mogą startować z nami w zawodach: cani-crossie, bikejoringu czy dogtrekkingu i nie dotyczy to wyłącznie psów husky! Taką szansę dostały, m.in. mieszaniec Gerda czy beagle - Zara.


Caniondog 2009, fot.Michał Godlewski
Caniondog 2009, fot. Michał Godlewski

Trening kondycyjny pozwala także przygotować psa do biegania kłusem po ringu wystawowym. Przygotowywałam i prezentowałam już psy na wystawach psów rasowych, na przeglądach hodowlanych i testach psychicznych, m.in. ogara polskiego Młodzieżowego Zwycięzcę Świata z Poznania 2009 - BOLSA z Wszystkich Skoków, czyli Magnata lub po prostu Fafluna :)

Best In Show Puppy na Wystawie Klubowej!
Best In Show Puppy na Wystawie Klubowej!


OFERTA WAKACYJNA - WCZASY Z PSEM

Wraz z Dog Expert Team organizujemy wakacyjny wypoczynek dla rodzin z psami w terminie: 16 - 20 lipca 2012 r. -w Białej k/Sulejowa nad rzeką Pilicą.
Oferujemy atrakcyjny, bogaty program, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną.

Poznaj szczegóły oferty!

Wakacje z psem!DODATKOWE ZAJĘCIA:

-sprzątanie obiektów,
-sprzątanie kojców,
-przygotowywanie posiłków dla zwierząt,
-prace w ogrodzie (koszenie trawy, pielęgnacja trawników, wycinanie gałęzi i drzew, podcinanie żywopłotów, prace porządkowe),
-transport zwierząt samochodem typu combi.

Opieka nad psem - Sabą w domu właściciela.
Opieka nad psem - Sabą w domu właściciela.


WSPÓŁPRACA

Chcesz dołączyć do naszego teamu? Napisz kilka słów o sobie, dlaczego chcesz zajmować się psami, czy masz już doświadczenie w tej dziedzinie. Spotkajmy się i poznajmy! A być może razem będziemy troszczyć się o podopiecznych.


Wspólna opieka nad psem - wypad w Jurę 2008
Wspólna opieka nad psem - wypad w Jurę