KONTAKTJak kontaktować się z nami?

Najlepiej zadzwonić, cenimy sobie rozmowę: + 48 609-567-135 - czynny 24h/dobę, działa poczta głosowa, więc można nagrać się - oddzwaniamy.
Można wysłać SMS z prośbą o kontakt - oddzwaniamy lub odpowiadamy.


Adres korespondencyjny, na który można wysłać podopiecznemu kartkę z wakacji:) Centrum Kynologiczne "Psia Niania" Małgorzata Krzemińska,ul. Złota 9/53, 90-023 Łódź.
Jesteśmy także w stałym kontakcie z właścicielami pozostawionych u nas zwierząt. Zostawiając u nas psa, macie z nim kontakt niemalże on-line :)

Czekamy oczywiście także na maile :) Odpowiemy na wszystkie pytania! ckpsianiania@gmail.com


Współpraca

Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne oraz przedstawicieli wszystkich placówek edukacyjnych, opiekuńczo-wychowawczych, instytucji i organizacji NGO oraz firm zainteresowanych szeroko rozumianą współpracą.

Jeśli szukasz mądrych i pięknych psów do swojego projektu zgłoś się do nas! Nasi podopieczni odnaleźli się wspaniale w projektach medialnych: sesjach zdjęciowych, teledyskach - ku zadowoleniu swoich właścicieli. Dysponujemy bogatą bazą psich modeli :)

Aaaa... może chcesz dołączyć do teamu Psiej Niani jako Petsitter / Dogwalker lub Asystent przewodnika psa podczas zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży?

Napisz kilka słów o sobie, dlaczego chcesz zajmować się psami, czy masz już doświadczenie w pracy ze zwierzętami czy w szkoleniu psów? Spotkajmy się i poznajmy! Zachęcam gorąco do kontaktu zarówno osoby zajmujące się opieką nad zwierzętami jak i chętne do współpracy przy projektach edukacyjnych z udziałem psów!